Шукаю працівника

Якщо є готовий лист - можете його завантажити

Щоб Ваша заявка була розглянута, її небхідно оплатити. Вартісь становить 350 грн. Вибирайте для себе зручний спосіб оплати: Google Pay, Apple Pay, а також приймаємо оплату картами міжнародних платіжних систем Віза і Мастеркард. Після натискання на кнопку "Відправити" Ви автоматично перейдете на сторінку оплати. Після оплати повні та часткові повернення не здійснюються.

Ми приймаємо заявки і консультуємо про ринок праці. Наші рекрутери максимально швидко і якісно формують базу за Вашим запитом. Ми робимо смс розсилку Вашої вакансії на більш ніж 300 номерів претендентів, робимо розсилку в вайбері, чатах телеграм і соц. мережах (фейсбук, інстаграм) і охоплюємо більш 3000 користувачів.

Ми запускаємо Вашу розсилку вже через 15 хвилин після отримання від Вас інформації. Алгоритм наших дій і охоплення потенційних претендентів дозволяють нам швидко і якісно надавати наші послуги..

Обираючи ВакансіяUA Вам більше не потрібно займатися розміщенням оголошень власноруч, чекати відгуки днями, дзвонити кандидатам.
Приєднуйся до Вакансія UA та не гайте часу!

Ви роботодавець і шукайте кваліфікованих працівників?

Ви вже зіткнулися з тим, що дуже складно за короткий час знайти потрібного співробітника , а розміщення вакансій на популярних майданчиках не приносить результату.

Обираючи Вакансія UA Вам більше не потрібно займатися розміщенням оголошень власноруч, чекати відгуки днями, дзвонити кандидатам — працівник та роботодавець моментально на
зв’язку!

Приєднуйся до Вакансія UA та не гай часу!